Salih ARSLAN

       İl Temsilcisi

1987 yılı Ağrı doğumlu olan Salih ARSLAN ilk, orta ve lise öğrenimini Mersin ilinde, lisans eğitimini ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Biyoloji Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünlerinde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini ise Mersin Üniversitesi Nanoteknoloji ve İleri Malzemeler Programında yapmıştır.
2010 yılından bu yana özel sektörde Muhasebe/Finans dallarında çalışmış, daha sonra ise müdür yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.
Arslan, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında il yöneticiliği ve teşkilat başkanlığı görevlerini yürütmüş, TÜGVA Ailesinde ise İl Teşkilat Koordinatörlüğü ve Proje Sorumluluğu görevlerini yapıp yerine getirmiştir.
Evli ve 2 çocuk babasıdır.


           Erkan VANGÖLÜ

           Teşkilat Koordinatörü

10 Kasım 1988 ‘de Mersin de doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Mersin’de tamamladı . Erken yaşta iş hayatına atıldı 2002 / 2012 yılları arasında gümrük ve ticaret işleri ile uğraştı . Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümünden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Emlak Ve Emlak Yönetimi Bölümünde öğrenim hayatına devam etmektedir. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev yapmış olan Erkan VANGÖLÜ evli ve 1 çocuk babasıdır. İyi derecede İspanyolca orta derece İngilizce Fransızca ve Arapça bilgisine sahiptir.

           Ortaokul Koordinatörü


           Üniversite Koordinatörü


                 Fatih ÜLKER

                 Eğitim Koordinatörü

Fatih Ülker 1991 Van Çaldıran’da doğdu. Üniversite öğrenimi önlisans olarak Mersin Meslek Yüksek okulunda Kontrol ve Otomasyon Teknolojisini bölümünü bitirdi. Anadolu üniversitesi iktisat bölümü okuyarak Lisansını tamamladı. Bir çok hazır beton şirketinde tamir bakim ve onarım teknisyeni olarak çalıştı. Halen özel bir şirkette tamir ve bakim ustası olarak çalışmakta. Evli ve bir çocuk babasıdır.