Salih ARSLAN

       İl Temsilcisi

1987 yılı Ağrı doğumlu olan Salih ARSLAN ilk, orta ve lise öğrenimini Mersin ilinde, lisans eğitimini ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Biyoloji Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünlerinde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini ise Mersin Üniversitesi Nanoteknoloji ve İleri Malzemeler Programında yapmıştır.
2010 yılından bu yana özel sektörde Muhasebe/Finans dallarında çalışmış, daha sonra ise müdür yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.
Arslan, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında il yöneticiliği ve teşkilat başkanlığı görevlerini yürütmüş, TÜGVA Ailesinde ise İl Teşkilat Koordinatörlüğü ve Proje Sorumluluğu görevlerini yapıp yerine getirmiştir.
Evli ve 2 çocuk babasıdır.


           Erkan VANGÖLÜ

           Teşkilat Koordinatörü

10 Kasım 1988 ‘de Mersin de doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Mersin’de tamamladı . Erken yaşta iş hayatına atıldı 2002 / 2012 yılları arasında gümrük ve ticaret işleri ile uğraştı . Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümünden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Emlak Ve Emlak Yönetimi Bölümünde öğrenim hayatına devam etmektedir. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev yapmış olan Erkan VANGÖLÜ evli ve 1 çocuk babasıdır. İyi derecede İspanyolca orta derece İngilizce Fransızca ve Arapça bilgisine sahiptir.

           Ahmet ŞAHİN

           Ortaokul Koordinatörü

1990 yılı Midyat doğumlu olan Av. Ahmet Şahin, ilköğretim ve lise öğrenimini Mersin ilinde üniversite öğrenimini 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. İstanbul ve Mersin illerinde avukatlık stajı yapmıştır. Mersin’de serbest avukatlık yapmaktadır. Önceki dönemde idari ve hukuki işler koordinatörü görevini yürütmüştür. İyi derecede Arapça bilmektedir.


             Abuzer Can ARSLAN

           Üniversite Koordinatörü

1998 yılında Gaziantep’te doğdu. Aslen Adıyamanlı olan Abuzer Can ARSLAN, İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Adıyamanda tamamladı. 2017 yılında Mersin üniversitesi İktisat bölümünü kazandı. 2018 yılında kurum içi yatay geçiş yaparak Harita ve Kadastro bölümüne geçti ve şuan hala orda eğitimine devam etmekte. Açık öğretimde ise Adalet bölümü okumaktadır. Üniversiteye kadar çeşitli sivil toplum kuruluşlarında bulundu.Orta düzeyde Osmanlıca bilen Abuzer Can ARSLAN, Yarı profesyonel olarak Muay Thai ve Kick boks sporuyla ilgileniyor.


           Mehmet Güven KARAOĞLU

            Spor Koordinatörü

02.02.1990 tarihinde Şanlurfa’da doğdu, ilk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. Mersin Toros Üniversitesi İnşaat Mühendisliği, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi, Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı Ve Güvenliği bölümlerini tamamladı. 2014 yılından bu yana İnşaat sektöründe kurucusu olduğu Güven Group firmasında Yönetim Kurulu başkanı olarak çalışmakta olup İnşaat Mühendisliği yapmaktadır. Daha önce çeşitli sivil toplum kuruşlarında görev yürüten Mehmet Güven KARAOĞLU, TÜGVA ailesinde ise Mersin Çalışan Gençlik Koordinatörü olarak görev yaptı.


                 Fatih ÜLKER

                 Eğitim Koordinatörü

Fatih Ülker 1991 Van Çaldıran’da doğdu. Üniversite öğrenimi önlisans olarak Mersin Meslek Yüksek okulunda Kontrol ve Otomasyon Teknolojisini bölümünü bitirdi. Anadolu üniversitesi iktisat bölümü okuyarak Lisansını tamamladı. Bir çok hazır beton şirketinde tamir bakim ve onarım teknisyeni olarak çalıştı. Halen özel bir şirkette tamir ve bakim ustası olarak çalışmakta. Evli ve bir çocuk babasıdır.